Showpony Professional

Showpony Professional to australijska firma, która specjalizuje się w najnowocześniejszych technikach przedłużania i zagęszczania włosów. W ofercie marki, poza pasmami przeznaczonymi do przedłużania włosów, znaleźć można również kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji włosów.

Marka od wielu lat jest wśród liderów branży przedłużania włosów i pierwszym wyborem znanych stylistów – na australijskim i międzynarodowym rynku. Sukces Showpony Professional opiera się na przekonaniu, że w tej usłudze włosów chodzi o coś więcej niż przedłużanie lub zagęszczanie fryzury, a pasma przedłużanych włosów są modnym i zachwycającym dodatkiem wykorzystywanym podczas największych i najbardziej prestiżowych pokazów mody i sesji zdjęciowych na całym świecie.

W ofercie Showpony Professional dostępne są pasma dedykowane do permanentnego przedłużania włosów: Slimline Tapes, Skin Weft Tapes, Weft Hair Extensions, oraz rozwiązania przeznaczone do przedłużania typu Clip-In.

Showpony Professional to marka o australijskim rodowodzie, zbudowana dzięki bogatej historii rodzinnej. 35 lat doświadczeń z dziedziny przedłużania włosów oraz produkcji peruk z najwyższej półki, czynią Showpony Professional wiodącą marką w swojej kategorii. Najlepsi fryzjerzy i projektanci doceniają Showpony Professional za wyjątkową jakość i innowacyjną gamę produktów – Stephanie Mason, ZAŁOŻYCIELKA SHOWPONY PROFESSIONAL.

Jakość
Zaufanie

Innowacyjność
Moda

DLACZEGO

Showpony

Dziedzictwo Marki

wiodąca firma australijska z ponad 35-letnim doświadczeniem w przedłużaniu włosów.

Ekologia

jesteśmy pierwszą na świecie marką sprzedającą włosy do przedłużeń w ekologicznych opakowaniach.

Jakość

korzystamy z 6-etapowego programu gwarancji jakości - dzięki temu zawsze otrzymujesz włosy, które kochasz. Tylko naturalne włosy. Pasma klasy Remy A+ (łuska włosów skierowana w jedną stronę).

Marketing

wsparcie marketingowe najwyższej jakości.

Innowacja

stały rozwój innowacyjnych i bezpiecznych metod aplikacji, 36 naturalnych odcieni i nowe kolory wprowadzane każdego roku, by Twój salon oferował zawsze najnowsze trendy.

Edukacja

programy edukacyjne dla partnerskich salonów, które zapewniają najlepszą usługę bezpiecznego i niewidocznego przedłużenia włosów za każdym razem. Pierwszy na świecie uniwersalny kod kolorów, ułatwiający stylistom proces doboru odcieni.

Oświadczenie dotyczące standardów etycznych

Showpony

Zadaj nam pytanie