Szampongłęboko oczyszczający

Do mycia włosów klientki przed trwałym przedłużaniem włosów Showpony Permanent Hair Extensions. Usuwa sebum i pozostałości produktów.

Szamponutrzymujący

Szampon Showpony Maintenance nie zawiera tłuszczy i silikonu. Idealnie skomponowany do użycia na włosach przedłużonych od Showpony, gwarantuje utrzymanie trwałego przedłużenia do 4-6 tygodni.

Odżywka wzmacniająca i nabłyszczająca

Odżywka Showpony Strength and Shine nie zawiera tłuszczy i silikonu. Stworzona specjalnie, by chronić i nabłyszczać włosy przedłużone od Showpony oraz zabezpieczać utrzymanie trwałego przedłużenia przez 4-6 tygodni.

Remover do pozostałości produktu

Showpony Residue Remover 100ml przeznaczony jest do usuwania wszelkich pozostałości po taśmach lub kleju do przedłużania włosów. Wystarczy rozpylić go na wybranym obszarze i wyczesać grzebieniem resztki produktu.

Removerdo taśm

Showpony Tape Remover 150ml służy do usuwania taśm Skin Weft i Tape Hair Extentions


Arkusze taśmy replacement 60 szt.

Taśmy Showpony Replacement służą do ponownej aplikacji włosów Skin Wefts lub Tape Hair Extentions na włosy klientki.

Arkusze taśmy super strong 60 szt.

Jest to dokładnie taki sam produkt jak taśmy Classic Skin Weft Replacement, ale dodatkowo posiada jeszcze mocniejszy klej i przeznaczony jest dla klientek o bardziej aktywnym trybie życia, żyjących w gorącym lub wilgotnym klimacie lub posiadających wyjątkowo przetłuszczające się lub odporne na kosmetyki włosy.
Jedno opakowanie zawiera 60 łatwych do nałożenia pasków taśmy.

Arkusze taśmy jednostronnej single sided 60 szt.

Taśma jednostronna może posłużyć przy ponownej aplikacji taśm – może zastąpić dolne pasmo u klientek z cienkimi włosami. Taśma jednostronna powinna być zawsze umieszczana w miejsce dolnej.

Taśma na rolce Showpony tape roll 5,5m

Taśmę Showpony Tape Roll 5,5m można dowolnie przycinać do wymaganego rozmiaru, by przymocować przedłużenia 100g Weft Hair Extention na potrzeby pokazów lub sesji zdjęciowych.